Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI

W związku z nowymi wytycznymi dotyczącymi przetwarzania danych informujemy, że nasza strona nie pozyskuje nie gromadzi ani nie udostępnia zewnętrznym podmiotom żadnych danych osobowych osób odwiedzających za wyjątkiem ciastka do utrzymania sesji logowania (niedostępne dla zwykłych użytkowników).

Jeśli jakiś dodatek lub wtyczka pobiera jakiekolwiek dane o użytkowniku robi to w sposób nieautoryzowany i niezgodny z prawem. O wykrytych nieprawidłowościach należy niezwłocznie poinformować administratora strony, by można było podjąć stosowne kroki.

Dane osobowe w intencjach mszalnych są podawane dobrowolnie przez zamawiających Msze Święte i są niezbędne w celu zrealizowania umowy. Zamawiający zostali poinformowani o możliwości zamówienia tzw. Mszy „W intencji Bogu wiadomej” czyli bez podawania danych zamawiającego oraz szczegółowej intencji.

Osoby których dane są przetwarzane mają prawo do ich poprawiania, usunięcia oraz do zasięgnięcia informacji w jaki sposób ich dane są przetwarzane.

Na wypadek wątpliwości dotyczących ochrony danych prosimy w pierwszej kolejności o kontakt z kancelarią parafialną. W razie nie uzyskania stosownej odpowiedzi zamieszczamy informacje kontaktowe do właściwych Inspektorów Ochrony Danych:

Kościelny Inspektor Ochrony Danych
Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego 6
01 - 015 Warszawa
kiod @ episkopat . pl

Inspektor Ochrony Danych w Archidiecezji Łódzkiej
ks. dr Zbigniew Tracz
ul. ks. I. Skorupki 1
90-458 Łódź
mail: iod@archidiecezja.lodz.pl